‘’PARAW CONSTRUCTION COMPANY’’ İnşaat Sektörünün her alanında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
Şirket; hızla gelişen Irak bölgesinin alt yapısının kurulmasında ve daha kaliteli bir hayatın temellerinin atılmasında, inşaat sektörünün oynadığı rolün bilinciyle çalışmaktadır. Ülkemizde ve dünyada artan gereksinimlere en mükemmel cevabı verebilmek amacıyla sürekli olarak teknolojisini yenilemekte ve bilgi birikimini genişletmektedir.Şirketin hizmet yelpazesi, Gruba bağlı şirketlerin çalışmalarıyla da desteklenmektedir. Paraw Construction Company; birbirinden farklı alanlarda pek çok projeyi gerçekleştirebilme yeteneğini verimlilik ve kalite anlayışıyla birleştirerek çalışmalarını sürdürmekte ve bu özelliği ile sektörde fark yaratmaktadır.
’'PARAW CONSTRUCTION COMPANY'' dürüst, güvenilir ve şeffaf işletme yapısı, yenilikçi vizyonu, küresel bakış açısı ve yüksek öngörüsü ile iştirakçileri için kârlı ve değerli yatırımlar sunmayı hedeflemektedir. 

MİSYONUMUZ;

Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak.
Müşteri talep ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek piyasa beklentilerini belirlemek.
Yenilikçi, prestijli ve bulunduğu çevreye çok boyutlu değer katan projelere imza atmak.
Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak.
Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek.

VİZYONUMUZ;
Gayrimenkul sektöründeki büyümesini devam ettirerek hissedarlarına yüksek karlı yatırımlar yapmayı sağlamak,
şeffaflığı ve güvenilirliği ile sektörün öncü şirketleri arasında yer almak.